KLIENCI INDYWIDUALNI

Animacje weselne

Co zrobić aby Wasz Wielki Dzień był niezapomniany także dla najmłodszych gości? Zatrudnijcie animatorkę! Maluchy zapamiętają ten dzień na bardzo długo, a rodzicie będą mieli nieco więcej czasu na spokojną zabawę! 

Mamy dla Was 4 pakiety do wyboru, a w nich atrakcje takie jak: chusta animacyjna, klocki XXL, modelowanie balonów, wata cukrowa, malowanie buziek, pokaz wielkich baniek mydlanych, i wiele innych! Dodatkowo, maluchy przygotowują prezent niespodziankę dla Pary Młodej! 

Urodzinki

Zbliżają się urodzinki Twojej pociechy? Jaki prezent byłby najlepszy? Zdecydowanie animacje! Nasze animatorki rozkręcą całą urodzinową ekipę i nie pozwolą się nikomu nudzić! Przyjęcie ma odbywać się w domu, mieszkaniu, restauracji, ogrodzie? Nie ma to znaczenia – dostosujemy nasze zabawy do miejsca i sprawimy, że będzie to super czas dla solenizanta i dla jego gości!

W swojej ofercie na urodzinki oprócz wielu atrakcji mamy też warsztaty edukacyjne i warsztaty pokazowe!

Imprezy okolicznościowe

Szykuje się rodzinne wydarzenie? Chrzciny, komunia? Nie zapomnijcie o atrakcjach dla najmłodszych czyli o animatorze dla dzieci! Przygotujemy strefy z klockami XXL, strefy dla maluchów, animacje, zaprosimy wielką maskotkę, poczęstujemy watą cukrową lub popcorn, a to tylko początek tego co dla Was mamy!

Wizyta Świętego Mikołaja

Zaproś Mikołaja do swojego domu i spraw radość swoim dzieciom! Podczas wizyty Mikołaj wysłucha wierszyków, piosenek i pochwali ich zdolności! Mikołaj odwiedzi dzieci razem ze swoją elfią pomocniczką, która skręci dla maluchów zwierzaki z balonów i zrobi im piękny brokatowy tatuaż. 

Animacje dla dorosłych

Wieczór panieński na Roztoczu? A może wieczór kawalerski na Roztoczu? Zajmiemy się tym! Pomożemy znaleźć nocleg na Roztoczu, w którym na pewno będzie Wam wygodnie, a do tego zorganizujemy atrakcje na wieczór, które zapewnią Wam sporo uśmiechu! 

Jeśli organizujesz spotkanie rodzinne, spotkanie przyjaciół – zadzwoń do nas i sprawdź co możemy dla Was przygotować! 

NASZE ATRAKCJE

Pokaz wielkich baniek mydlanych

Malowanie buziek

Modelowanie balonów

Wata cukrowa

Popcorn

Klocki XXL

Gry wielkoformatowe

Fotolustro

Tatuaże brokatowe

Basen z piłeczkami

Kolorowe warkoczyki

Warsztaty edukacyjne

Strefy dla maluchów

Strefy chillout

Namiot eventowy

Stoły i krzesła

Nasze realizacje

Agencja Eventowa Hulaj Duszo!

Skontaktuj się z nami