WARSZTATY KREATYWNE I EDUKACYJNE

W swojej ofercie mamy warsztaty magiczne, warsztaty ekologiczne, warsztaty kulinarne, warsztaty rękodzieła, warsztaty zielarskie, warsztaty z skamieniałościami oraz przeróżne ciekawe zajęcia plastyczne. Nasze lekcje to nie tylko miłe i kreatywne spędzanie czasu, możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych, ale także ogrom pozytywnych emocji i odkrywanie nowych zdolności. Oprócz warsztatów, możemy także zaproponować ciekawe zajęcia, jakimi są podróże po dalekich krajach bez wychodzenia z sali! Organizujemy tematyczne spotkania nawiązujące do konkretnych krajów. Takie zajęcia na pewno spodobają się małym podróżnikom i pozwolą na lepsze poznanie otaczającego świata!
Zajęcia mogą zostać przeprowadzone w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, ośrodkach kultury, galeriach handlowych w trakcie pikników, festynów, obozów, kolonii i półkolonii, ale także możemy zapewnić miejsce w namiocie eventowym. Czas trwania warsztatów, w zależności od wybranych to około 45 min-1,5 godziny. Cena za warsztaty jest ceną stałą za całą grupę (20 osobowa).

RABATY
W przypadku stałej współpracy i cyklicznie przeprowadzanych warsztatach naliczamy rabaty! Po 6 zrealizowanych zajęciach, na każde kolejne rabat w wysokości 10%.

Agencja Eventowa Hulaj Duszo!

Skontaktuj się z nami